Weź udział w promocji Programu

obrazekWeź udział w promocji Funduszy Europejskich. Zaprezentuj swój projekt podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. W całym kraju odbywają się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim.

To doskonała okazja, aby beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020 pochwalili się swoimi osiągnięciami. Akcja skierowana jest zarówno, do tych którzy już brali udział w pierwszej edycji jak i do tych którzy chcieliby w tej akcji wziąć udział po raz pierwszy. Dzięki udziałowi w „Dniach Otwartych" każdy zgłoszony Beneficjent uzyska możliwość dodatkowej promocji projektu w mediach ogólnopolskich i stanie się uczestnikiem akcji organizowanej pod jednym, wspólnym szyldem.

Wystarczy, zorganizować w swoim projekcie Dzień Otwarty Funduszy Europejskich. W takim dniu trzeba zapewnić przynajmniej jedną atrakcję. Atrakcje mogą być różne, w zależności od rodzaju projektu – od darmowych usług (np. wizyta u fryzjera, który otrzymał fundusze na otwarcie salonu) poprzez prezentację nowoczesnej maszyny w fabryce, aż po przejażdżkę autobusem zakupionym ze środków unijnych. Ile projektów – tyle pomysłów!

W razie jakichkolwiek pytań związanych z udziałem w akcji prosimy o kontakt z regionalnym koordynatorem akcji – Panią Magdaleną Domasz Domaszewicz, tel. 68 456 51 51, e-mail: m.domasz-domaszewicz@rpo.lubuskie.pl