Szkolenie dot. poprawności rozliczeń usług rozwojowych w Podmiotowym Systemie Finansowania (PSF) przez firmy szkoleniowe - Gorzów Wielkopolski, 12.03.2020 r.

AKTUALIZACJA z dnia 06.03.2020 - W związku z wykryciem zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim, Zarząd Województwa Lubuskiego, a także miasto Zielona Góra oraz miasto Gorzów podjęły wspólną, skoordynowaną decyzję o wstrzymaniu wszystkich imprez z udziałem publiczności organizowanych przez miasta, województwo i jednostki podległe na 14 dni.

Jednocześnie proponujemy Państwu dwa nowe terminy szkolenia w Gorzowie tj. 24.03.2020 oraz 27.03.2020

 

Informujemy, iż w dniu 04 marca zakończyliśmy nabór formularzy zgłoszeniowych na szkolenie organizowane 12 marca. Wszystkich, którzy są nadal zainteresowani udziałem informujemy, iż jednocześnie uruchomiliśmy nowy termin szkolenia. Odbędzie się ono w dniu 17 marca. Informacja o tym spotkaniu i formularz zgłoszeniowy znajduje się W TYM MIEJSCU.

Szkolenie przeprowadzą eksperci z Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej. Realizują oni projekt „Lubuskie Bony Szkoleniowe w subregionie gorzowskim – edycja II”. Jest on skierowany do Podmiotów świadczących usługi rozwojowe.

 

Dla kogo

 

Szkolenie kierujemy do firm szkoleniowych, które już się zarejestrowały w Bazie Usług Rozwojowych oraz tych, które chcą dokonać rejestracji w BUR.

 

Przedstawimy Regulamin Bazy Usług Rozwojowych, najważniejsze informacje o projekcie dot. wymogów względem firm szkoleniowych oraz wprowadzone zmiany do Regulaminu naboru i uczestnictwa w projekcie. Poznasz zasady weryfikacji Karty Usługi. Zaprezentujemy Ci obsługę Bazy PSF.

 

Kiedy

 

Szkolenie odbędzie się 12 marca 2020 r. od 10:00 do 14:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp., ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala 8, parter).

 

Jak się zgłosić

 

Wypełnij formularz „weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 11 marca 2020 r. Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas –  95 7390-386, -380, -378, -377.

 

Szkolenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy!

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp.

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)