Szkolenie dot. poprawności rozliczeń usług rozwojowych w Podmiotowym Systemie Finansowania (PSF) przez firmy szkoleniowe - Gorzów Wielkopolski, NOWY TERMIN 24.03.2020 r.

SZKOLENIE ODWOŁANE!

AKTUALIZACJA 13.03.2020: 

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników od poniedziałku 16 marca 2020 r. do odwołania zawieszamy konsultacje, udzielane w naszych Punktach Informacyjnych. Dotyczy to także cyklicznych poniedziałkowych dyżurów, prowadzonych w Punktach Informacyjnych w godzinach 16:00 - 18:00.
Zachęcamy do telefonowania  oraz wysyłania  mejli.

Informacje o godzinach pracy specjalistów ds. Funduszy Europejskich oraz numery telefonów i adresy mejlowe naszych Punktów Informacyjnych znajdziecie na stronie TUTAJ

Odwołujemy też wszystkie spotkania informacyjne, szkolenia i Mobilne Punkty Informacyjne zaplanowane do środy 25 marca włącznie.

-------------------------------------------------

W związku z decyzją, o której Zarząd Województwa Lubuskiego informował TUTAJ i z koniecznością odwołania organizowanych przez nas szkoleń i spotkań odbywających się w terminie do 18 marca włącznie, proponujemy osobom zainteresowanym szkoleniami w Gorzowie dwie nowe daty tj. 24.03.2020 (formularz powyżej) oraz 27.03.2020

Szkolenie przeprowadzą eksperci z Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej. Realizują oni projekt „Lubuskie Bony Szkoleniowe w subregionie gorzowskim – edycja II”. Jest on skierowany do Podmiotów świadczących usługi rozwojowe.

Dla kogo

Szkolenie kierujemy do firm szkoleniowych, które już się zarejestrowały w Bazie Usług Rozwojowych oraz tych, które chcą dokonać rejestracji w BUR.

Przedstawimy Regulamin Bazy Usług Rozwojowych, najważniejsze informacje o projekcie dot. wymogów względem firm szkoleniowych oraz wprowadzone zmiany do Regulaminu naboru i uczestnictwa w projekcie. Poznasz zasady weryfikacji Karty Usługi. Zaprezentujemy Ci obsługę Bazy PSF.

Kiedy

Szkolenie odbędzie się 24 marca 2020 r. od 10:00 do 14:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp., ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala 216, II piętro).

Jak się zgłosić

Wypełnij formularz „weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 23 marca 2020 r. Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas –  95 7390-386, -380, -378, -377.

Szkolenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp., ul. gen. Władysława Sikorskiego 107, sala 216 II piętro

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)