Szkolenie dot. poprawności rozliczeń usług rozwojowych w Podmiotowym Systemie Finansowania (PSF) przez firmy szkoleniowe - Gorzów Wielkopolski, NOWY TERMIN 27.03.2020 r.

SZKOLENIE ODWOŁANE!!!

AKTUALIZACJA 17.03.2020

W związku zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa i z ograniczeniem zakresu usług do konsultacji telefonicznych i email, Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim pracuje do 27.03.2020 w systemie pracy zdalnej, w związku z czym spotkania i szkolenia planowane do tego dnia zostają ODWOŁANE!

----------------------------------------------------------------------

W związku z decyzją, o której Zarząd Województwa Lubuskiego informował TUTAJ i z koniecznością odwołania organizowanych przez nas szkoleń i spotkań odbywających się w terminie do 18 marca włącznie, proponujemy osobom zainteresowanym szkoleniami w Gorzowie dwie nowe daty tj. 24.03.2020 oraz 27.03.2020 (formularz powyżej)

Szkolenie przeprowadzą eksperci z Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej. Realizują oni projekt „Lubuskie Bony Szkoleniowe w subregionie gorzowskim – edycja II”. Jest on skierowany do Podmiotów świadczących usługi rozwojowe.

Dla kogo

Szkolenie kierujemy do firm szkoleniowych, które już się zarejestrowały w Bazie Usług Rozwojowych oraz tych, które chcą dokonać rejestracji w BUR.

Przedstawimy Regulamin Bazy Usług Rozwojowych, najważniejsze informacje o projekcie dot. wymogów względem firm szkoleniowych oraz wprowadzone zmiany do Regulaminu naboru i uczestnictwa w projekcie. Poznasz zasady weryfikacji Karty Usługi. Zaprezentujemy Ci obsługę Bazy PSF.

Kiedy

Szkolenie odbędzie się 27 marca 2020 r. od 10:00 do 14:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp., ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala 216, II piętro).

Jak się zgłosić

Wypełnij formularz „weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 26 marca 2020 r. Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas –  95 7390-386, -380, -378, -377.

Szkolenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp., ul. gen. Władysława Sikorskiego 107, sala 216 II piętro

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)