Weź udział w promocji Programu

obrazekWeź udział w promocji Funduszy Europejskich. Zaprezentuj swój projekt podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 7 do 10 maja 2015 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim.

To doskonała okazja, aby Beneficjenci Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Programu Operacyjnego KapitałLudzki pochwalili się swoimi osiągnięciami. Akcja skierowana jest zarówno, do tych którzy już brali udział w pierwszej edycji jak i do tych którzy chcieliby w tej akcji wziąć udział po raz pierwszy. Dzięki udziałowi w „Dniach Otwartych" każdy zgłoszony Beneficjent uzyska możliwość dodatkowej promocji projektu w mediach ogólnopolskich i stanie się uczestnikiem akcji organizowanej pod jednym, wspólnym szyldem.

Wystarczy, zorganizować w swoim projekcie od 7 do 10 maja 2015 r.  Dzień Otwarty Funduszy Europejskich. W takim dniu trzeba zapewnić przynajmniej jedną atrakcję. Atrakcje mogą być różne, w zależności od rodzaju projektu – od darmowych usług (np. wizyta u fryzjera, który otrzymał fundusze na otwarcie salonu) poprzez prezentację nowoczesnej maszyny w fabryce, aż po przejażdżkę autobusem zakupionym ze środków unijnych. Ile projektów – tyle pomysłów!

W razie jakichkolwiek pytań związanych z udziałem w akcji prosimy o kontakt z regionalnym koordynatorem akcji – Pawłem Hładkim, tel. 68 456 51 51, e-mail: p.hladki@lrpo.lubuskie.pl