Skip to Content

Start up 2U w Zielonej Górze już 24 października!

Chcesz dowiedzieć się jak zarobić pierwszy milion jeszcze na studiach? Wszystko zależy od Ciebie!

Bank Gospodarstwa Krajowego organizuje kolejną w tym roku konferencję Start-up 2U, która odbędzie się już 24 października na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego, przy ul. Prof. Z Szafrana 4a w Zielonej Górze. 

Na konferencji spotkasz się z mentorem biznesu - przedsiębiorcą, który opowie o swoich pierwszych krokach w biznesie, porażkach i sukcesach w drodze do dobrze i stabilnie prosperującego biznesu.

Dowiesz się, jak założyć własną firmę krok po kroku, jak być kreatywnym w biznesie i jakie możliwości finansowania oferuje Bank Gospodarstwa Krajowego.

Ponadto będziesz mieć okazję uczestniczyć w BEZPŁATNYM warsztacie "Od pasji do biznesu - jak stworzyć własny model biznesowy firmy" poprowadzonym przez Adriana Migonia - współzałożyciela Fundacji Inkubator Technologiczny, która prowadzi program Youth Business Poland.

Organizacja ta wspiera młode osoby w rozwoju firm i tworzeniu nowych miejsc pracy w 46 krajach, zrzesza 100 mentorów - wolontariuszy doświadczonych praktyków biznesu, którzy wspólnie od 2008 roku pomogli młodym osobom w założeniu 600 firm i stworzeniu ponad 1000 miejsc pracy.

Agenda konferencji oraz formularz zgłoszeniowy

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu

WSTĘP JEST BEZPŁATNY