Przejdź do komentarzy

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH – IV edycja

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Akcja skierowana jest do Beneficjentów, którzy do tej pory skorzystali z funduszy europejskich, a jej  koordynatorem jest Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich skupiają przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu swoje projekty. Aby wziąć udział w IV edycji akcji, wystarczy „otworzyć” swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 18 do 21 maja 2017 r.

Jeśli jesteś beneficjentem funduszy europejskich i chciałbyś pokazać odwiedzającym to, co udało Ci się osiągnąć lub zbudować  dzięki środkom UE, zapraszamy do udziału w akcji! Nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego eventu. Wystarczy udostępnić za darmo lub ze zniżką to, co beneficjent oferuje na co dzień; otworzyć swoją siedzibę, pokazać własną pracę „od kuchni”. Nie muszą być to miejsca związane z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych, czy bazy straży pożarnej wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji i najbardziej przyciąga uczestników.

To największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce!

Co można zyskać dzięki udziałowi w akcji?

Udział w DOFE to jeden ze sposobów na budowanie wizerunku instytucji solidnej i wiarygodnej; firmy odnoszącej sukcesy w biznesie. To możliwość zaprezentowania się, jako lider zmian w środowisku lokalnym. To także dobra okazja na wypromowanie swojej firmy, zdobycie nowych klientów i kontaktów. Beneficjentom, którzy zdecydują się „otworzyć” swój projekt i w sposób interesujący zaprezentować go mieszkańcom województwa zapewniamy ogólnopolską promocję Dni Otwartych m.in. w telewizji, radio, na portalach i w kanałach społecznościowych.

Poprzednie edycje

Warto przypomnieć, że III edycja DOFE zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Jury konkursu doceniło polskie Dni Otwarte za skalę, efekty i szeroki zasięg medialny. Zainteresowanie akcją w 2016r. było ogromne. W całej Polsce odbyło się blisko 1000 wydarzeń, w których wzięło udział około 220 tysięcy uczestników!

Jak zgłosić swój udział w akcji?

W najbliższych dniach pod adresem www.dniotwarte.eu dostępny będzie formularz, za pośrednictwem którego beneficjenci, będą mogli zgłaszać propozycje atrakcji związanych z ich projektami.

Już dziś swój udział w akcji można zgłaszać do Wydziału Informacji i Promocji RPO (Departament Zarzadzania Regionalnym Programem Operacyjnym – Lubuskie 2020 w Urzędzie Marszałkowskim Woj. Lubuskiego) pod nr tel. : 65 45 65 311;  adres e-mail: p.siarkiewicz@rpo.lubuskie.pl

Wszystkich zainteresowanych będziemy na bieżąco informować o uruchomieniu formularza zgłoszeniowego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!