Przejdź do komentarzy

„Lubuskie Bony Rozwojowe - szansą rozwoju Twoich pracowników” projekt w ramach Działania 6.5 Usługi rozwojowe dla MMŚP RPO-L2020

Projekt polega na dofinansowaniu usług szkoleniowych i doradczych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw za pomocą bonów rozwojowych. W ramach projektu sfinansować będzie można m.in. szkolenia, studia podyplomowe, e-learning, coaching oraz egzaminy certyfikujące.W najbliższych dniach zostaną zorganizowane konferencje w Gorzowie Wlkp. i w Zielonej Górze, podczas których organizatorzy zaprezentują jak sięgnąć po Lubuskie Bony Szkoleniowe i uzyskać wsparcie finansowe. Ponadto każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z indywidualnych konsultacji i dowiedzieć się w jaki sposób może ubiegać się o dofinansowanie.

Wydział Obsługi Inwestora i Biznesu Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego w imieniu Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej zaprasza do udziału w konferencji inaugurującej projekt. Z usług projektowych będą mogły skorzystać MMŚP mające swoją siedzibę oraz prowadzące działalność gospodarczą na obszarze subregionu gorzowskiego, w powiatach: strzelecko-drezdeneckim, gorzowskim, słubickim, sulęcińskim, międzyrzeckim oraz w mieście Gorzów Wielkopolski. Konferencja odbędzie się 7 września 2017 roku, w godz. 11.00 – 13.00 w Hotelu Mieszko przy ul. Kosynierów Gdyńskich 82 w Gorzowie Wlkp.

Rejestracja udziału w konferencji trwa do 6 września 2017 r. Kontakt: Anna Wesołowska, nr tel.: 576 850 300, e-mail: a.wesolowska@ziph.pl.

 

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze, zaprasza na konferencję pn. „Lubuskie  Bony Rozwojowe  - szansą rozwoju Twoich pracowników”, otwierającą projekt w ramach działania 6.5 RPO Lubuskie – 2020 pn.: „Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim”. Konferencja odbędzie się w dniu 6 września 2017 roku, w godz. 10.00 – 13.00, w Parku Naukowo Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego, Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii, Zielona Góra – Nowy Kisielin, ul. Wysockiego 2.

Rejestracja udziału w konferencji trwa do dnia 4 września 2017 roku: pod nr tel. 68 327 05 04,  lub e-mail: agencja@region.zgora.pl.