Weź udział w szkoleniu ONLINE: „Zarządzanie dziedzictwem lokalnym i ujmowanie dziedzictwa w rewitalizacji”.

Narodowy Instytut Dziedzictwa zaprasza gminy województwa lubuskiego na szkolenie „Zarządzanie dziedzictwem lokalnym i ujmowanie dziedzictwa w rewitalizacji”

Szkolenie przydatne będzie dla urzędników gminnych odpowiedzialnych za zabytki, rozwój gospodarczy, promocję, kulturę i planowanie przestrzenne. Skierowane jest także do przedstawicieli lokalnych i regionalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, muzeów, przedsiębiorców, aktywistów – wszystkich organizacji i osób, które zajmują się dziedzictwem lokalnym. Zarządzanie dziedzictwem wymaga bowiem współpracy wielu lokalnych  podmiotów - dziedzictwo jest obecne w wielu dziedzinach życia gminy.

Szkolenie jest interdyscyplinarne, prowadzone przez ekspertów z różnych dziedzin.

Szkolenie dla zarejestrowanych uczestników odbędzie się online w trybie modułowym, w dniach 13, 16, 17, 20 i 27 września 2021 r.

Formularz rejestracyjny: http://rejestracja.zabytek.pl/pl/strona-glowna,f-rejestracja_na_szkolenie,podglad-vmcxuy978v65xc7v65xc76v5xcv

Po wysłaniu wypełnionego formularza otrzymają Państwo e-mail z linkami dostępu do poszczególnych modułów szkolenia. Szkolenie jest bezpłatne i nie ma limitów liczby zgłoszeń z jednej organizacji.

Harmonogram szkolenia dostępny TUTAJ, ulotka o szkoleniach i prowadzących ekspertach dostępna TUTAJ.

W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Aleksandrą Chabierą z Narodowego Instytutu Dziedzictwa, e-mail: achabiera@nid.pl

 

Online

13.09.2021 - 27.09.2021