Przejdź do komentarzy

Weź udział w Media Tripie unijnym – wygraj 5 000 zł

obrazek

 

Instytucja Zarządzająca RPO zaprasza do udziału w dniach 29-30 września w Media Tripie unijnym. Adresowany jest on do dziennikarzy regionalnych mediów tradycyjnych, tj.: prasy, radia, telewizji oraz portali internetowych, z wyłączeniem social mediów. Uczestnicy objazdu będą mieli okazję do lepszego poznania inwestycji zrealizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 w naszym regionie.

Dodatkową zachętą do udziału w tym wydarzeniu jest konkurs, w którym oceniane będą publikacje i materiały dziennikarskie ukazujące wpływ środków europejskich na rozwój naszego województwa, powstałe w wyniku udziału w Media Tripie.

Nagrody w konkursie:

I nagroda – 5 600 zł brutto;

II nagroda – 4 500 zł brutto;

III nagroda – 3 400 zł brutto.

Media Trip będzie podzielony na dwa niezależne wyjazdy obejmujące północ (29 września) i południe (30 września) województwa lubuskiego. Zakończenie każdego wyjazdu stanowić będzie briefing prasowy z udziałem przedstawiciela Zarządu Województwa Lubuskiego, po którym przewidziany jest poczęstunek w formie lunchu. Każdy z uczestników otrzyma również komplet materiałów informacyjnych dotyczących RPO-L2020. Dodatkowo podczas Media Tripu zapewniona zostanie obsługa profesjonalnego fotografa z możliwością nieodpłatnego wykorzystania zdjęć.

Zgłoszenia do udziału proszę kierować drogą elektroniczną do Departamentu Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze, na adres e-mail: p.siarkiewicz@rpo.lubuskie.pl. Więcej informacji na temat powyższych wydarzeń można uzyskać pod numerami telefonów: 68 456 53 11, 68 456 51 19.

 

obrazek

 

REGULAMIN KONKURSU DLA DZIENNIKARZY

ZAŁĄCZNIKI DO REGULAMINU