Webinar pt. „Fundusze Europejskie na zakładanie działalności gospodarczej na terenach wiejskich” – 23.03.2022 r.

Zapraszamy na bezpłatny webinar dla osób, które chcą zdobyć pieniądze na założenie działalności gospodarczej w województwie lubuskim.

O spotkaniu

Podczas webinaru omówimy aktualne możliwości:

 • dotacje na podjęcie działalności gospodarczej na obszarze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Bory Dolnośląskie,
 • dotacje dla osób młodych, które utraciły pracę w wyniku pandemii COVID-19 w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacje Rozwój 2014-2020,
 • dotacje na założenie działalności gospodarczej z Funduszy Europejskich, dostępne w Powiatowych Urzędach Pracy,
 • pożyczki na założenie działalności gospodarczej.

Dla kogo

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które chcą założyć własną działalność gospodarczą na terenach wiejskich, zwłaszcza na terenie gmin Osiecznica, Pieńsk, Węgliniec, Gozdnica, Iłowa, Małomice, Wymiarki, Żagań, Przewóz i Żary.

Kiedy i gdzie

 • w środę 23 marca 2022 r. od 10:00 do 11:30 na platformie ClickMeeting.

Jak się zgłosić

Ważne!

 • Na zgłoszenia czekamy do 22 marca 2022 r.
 • Liczba miejsc jest ograniczona – w webinarze weźmie udział pierwszych 50 osób, które zalogują się przez link w dniu webinaru.
 • Jeśli masz pytania w sprawie spotkania, zadzwoń: 68 4565-480, -499.

Zapraszamy!

Organizator

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. 119.1 z 4 maja 2016 r.) informujemy, że:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Województwo Lubuskie – Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego z siedzibą w Zielonej Górze ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra,
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych:iodo@lubuskie.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w związku z rekrutacją i udziałem w webinarze, w tym jego nagraniem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych,
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody,
 5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych, prawo do przenoszenia swoich danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawia zgody przed jej cofnięciem,
 6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w związku z rekrutacją i udziałem w webinarze, w tym jego nagraniem.

Pozostałe informacje nt. przetwarzania danych osobowych, w tym dotyczące praw osób i kontaktu do Inspektora Ochrony Danych, dostępne są na stronie BIP.

online

23.03.2022 - 23.03.2022