Webinar pt. Dostępność szansą na rozwój przedsiębiorców, 26.04.2022 r.

Jesteś zainteresowany rozwojem firmy w oparciu o rozwiązania dla osób ze szczególnymi potrzebami? Jeśli tak, to weź udział w bezpłatnym webinarze na temat uniwersalnego projektowania w przedsiębiorstwach.

 

O webinarze

 

Podczas naszego spotkania online przedstawimy możliwości bezpłatnych szkoleń dla firm z zakresu dostosowania produktów lub usług do osób ze szczególnymi potrzebami, czyli usuwania barier w dostępności.

 

Powiemy:

 • jak projektować produkty, środowiska, programy lub usługi w taki sposób, by były użyteczne dla wszystkich, bez potrzeby adaptacji (uniwersalne projektowanie);
 • jak wprowadzić te produkty i usługi na rynek (komercjalizacja);
 • jak finansować projekty;
 • jak projektować́ innowacyjne produkty i usługi skierowane do nowej grupy odbiorców.

 

Dla kogo

 

Zapraszamy małych, średnich i dużych przedsiębiorców i ich zespoły, a także osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

 

Kiedy i gdzie

 

 • we wtorek 26 kwietnia 2022 r. od 10:00 do 11:00 na platformie ClickMeeting.

 

Jak się zgłosić

 

Ważne!

 • Po zarejestrowaniu się, otrzymasz link do webinaru.
 • Liczba miejsc jest ograniczona – w webinarze weźmie udział pierwszych 50 osób, które zalogują się przez link w dniu webinaru.
 • Jeśli masz pytania w sprawie spotkania, zadzwoń: 68 4565-488, -499.

 

Zapraszamy!

 

Organizatorzy

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze

DGA Spółka Akcyjna

Concordia Design Sp. z o. o.

 

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. 119.1 z 4 maja 2016 r.) informujemy, że:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Województwo Lubuskie – Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego z siedzibą w Zielonej Górze ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra,
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych:iodo@lubuskie.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w związku z rekrutacją i udziałem w webinarze, w tym jego nagraniem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych,
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody,
 5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych, prawo do przenoszenia swoich danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawia zgody przed jej cofnięciem,
 6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w związku z rekrutacją i udziałem w webinarze, w tym jego nagraniem.

 

Pozostałe informacje nt. przetwarzania danych osobowych, w tym dotyczące praw osób i kontaktu do Inspektora Ochrony Danych, dostępne są na stronie BIP.
online

26.04.2022 - 26.04.2022