Szkolenie pt. „ABC działalności gospodarczej – jak rozpocząć i prowadzić własną firmę?” – Gorzów Wlkp., 20.11.2019 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., działający przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na szkolenie dotyczące zakładania działalności gospodarczej, które odbędzie się w środę 20 listopada 2019 r. w godzinach 10:00 – 14:00 w Gorzowie Wlkp.


O szkoleniu


Każdy chętny dowie się o możliwości wsparcia na uruchomienie własnego biznesu. Wskażemy dokumenty, strony internetowe oraz niezbędne informacje o Funduszach Europejskich na start. Omówimy także prawne aspekty zakładania działalności gospodarczej, zobowiązania przedsiębiorcy wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Szkolenie kierujemy do przyszłych właścicieli firm.


Kiedy i gdzie

Szkolenie odbędzie się 20 listopada 2019 r. w godzinach 10:00 – 14:30  w Gorzowie Wlkp. w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta przy ul. Sikorskiego 107 (sala konferencyjna nr 216, II piętro).


Jak się zgłosić na szkolenie


Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza powyżej „weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 19 listopada 2019 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-380; -377; -378; -386.


O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny.


Serdecznie zapraszamy!

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp.

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)