Szkolenie pt. „ABC działalności gospodarczej – jak rozpocząć i prowadzić własną firmę?”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. działający przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na szkolenie dotyczące zakładania działalności gospodarczej, które odbędzie się w czwartek 13 grudnia 2018 r. w godzinach 10:00 – 14:00 w Gorzowie Wlkp.

O szkoleniu

Podczas szkolenia przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na uruchomienie własnego biznesu. Wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki. Omówione zostaną prawne aspekty zakładania działalności gospodarczej, zobowiązania przedsiębiorcy wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Szkolenie kierowane jest do osób fizycznych planujących założenie własnej działalności gospodarczej.

Szkolenie odbędzie się 13 grudnia 2018 r. w godzinach 10:00 – 14:00 w Gorzowie Wlkp. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim (sala konferencyjna nr 216, piętro II).

Więcej informacji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza powyżej „weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 12 grudnia 2018 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-377; -378; -380; -386.

Serdecznie zapraszamy!

 

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)