Szkolenie dot. poprawności rozliczeń usług rozwojowych w Podmiotowym Systemie Finansowania (PSF) przez firmy szkoleniowe – Zielona Góra, 5.03.2020 r.

O szkoleniu

 

Pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich zapraszają na szkolenie dot. poprawności rozliczeń usług rozwojowych w Podmiotowym Systemie Finansowania przez firmy szkoleniowe. Szkolenie odbędzie się w czwartek 5 marca w Zielonej Górze.

 

Szkolenie przeprowadzą eksperci z Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Realizują oni projekt „Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim – edycja II”. Jest on skierowany do Podmiotów świadczących usługi rozwojowe.

 

Dla kogo

 

Szkolenie kierujemy do firm szkoleniowych, które już się zarejestrowały w Bazie Usług Rozwojowych oraz tych, które chcą dokonać rejestracji w BUR.

 

Przedstawimy Regulamin Bazy Usług Rozwojowych, najważniejsze informacje o projekcie dot. wymogów względem firm szkoleniowych oraz wprowadzone zmiany do Regulaminu naboru i uczestnictwa w projekcie. Poznasz zasady weryfikacji Karty Usługi. Zaprezentujemy Ci obsługę Bazy PSF.

 

Kiedy

 

Szkolenie odbędzie się 5 marca 2020 r. od 10:00 do 14:00 w Zielonej Górze, ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5 (sala konferencyjna nr 0.35, poziom 0).

 

Jak się zgłosić

 

Wypełnij formularz „weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 4 marca 2020 r. Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas – 68 4565-535; -499; -488; -480; -454.

 

Szkolenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zielona Góra, ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5 (sala konferencyjna nr 0.35, poziom 0).

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)