Spotkanie informacyjne „Wsparcie na podnoszenie kompetencji zawodowych pracowników lubuskich przedsiębiorstw” - Gorzów Wlkp.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców i pracowników lubuskich przedsiębiorstw, które odbędzie się 22 marca 2019 r. w godzinach od 10:00 - 13:00 w Gorzowie Wlkp.

Dla kogo

Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa lubuskiego oraz ich pracowników.

Program spotkania

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków na udział w szkoleniach i kursach dla osób zatrudnionych w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki.

Miejsce spotkania

Spotkanie odbędzie się 22 marca 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wlkp., w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala 216, II piętro, budynek jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi).

Więcej informacji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza powyżej „weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 21 marca 2019 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-380; -377; -378; -386.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wielkopolskim

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)