Spotkanie informacyjne w Gorzowie Wlkp. dotyczące możliwości finansowania potrzeb szkoleniowych mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, we współpracy z Zachodnią Izbą Przemysłowo-Handlową, zaprasza na spotkanie informacyjne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Spotkanie dotyczyć będzie środków na finansowanie potrzeb szkoleniowych MŚP i odbędzie się 22 czerwca 2017 r. w Gorzowie Wielkopolskim.

O spotkaniu

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące zasad funkcjonowania nowego systemu bonów szkoleniowych dla MŚP. Zachodnia Izba Przemysłowo Handlowa, realizująca projekt bonów w subregionie gorzowskim, przedstawi także zasady korzystania z Bazy Usług Rozwojowych. Ponadto podczas spotkania pracownik Powiatowego Urzędu Pracy w Gorzowie Wlkp. przedstawi możliwości finansowania szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 22 czerwca 2017 r. w godzinach 11:00-13:00.

Miejsce spotkania
•    Gorzów Wielkopolski: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim, ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala 216, piętro II).

Więcej informacji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu w Gorzowie Wielkopolskim prosimy o wypełnienie formularza powyżej „weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 21 czerwca 2017 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim pod numerem telefonu: 95 7390-386; -380; -378; -377.
O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe w postaci wydrukowanych prezentacji.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim

22.06.2017 - 22.06.2017