Spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na targi, misje gospodarcze i promocję produktów za granicą”, Gorzów Wlkp., 14.02.2019 r.

Szanowni Państwo!

W związku ze zbyt małą ilością zgłoszeń informujemy, iż spotkanie zostaje ODWOŁANE! Wszystkie osoby zainteresowane tematem zachęcamy do skorzystania z możliwości konsultacji indywidualnej z pracownikami Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. Istnieje także możliwość przesłania materiałów szkoleniowych w wersji elektronicznej (PDF). Osoby chcące skorzystać z tej opcji zachęcamy do przesłania zapytania na adres email: lpi@lubuskie.pl. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. mieści się w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Wlkp., przy ulicy gen. Władysława Sikorskiego 107 na I piętrze w pokoju nr 115. Kontakt telefoniczny z pracownikami możliwy jest pod numerami: 95 7390-380; -377; -378; -386.

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, które odbędzie się 14 lutego 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wlkp.

Dla kogo

Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa lubuskiego.

Program spotkania

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje, dotyczące możliwości pozyskania środków bezzwrotnych na sfinansowanie udziału w targach i misjach gospodarczych oraz poruszone zostaną zagadnienia związane z promocją produktu za granicą. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki.

Miejsce spotkania

Spotkanie odbędzie się 14 lutego 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wlkp., w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala konferencyjna nr 8, parter).

Więcej informacji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza powyżej „weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 13 lutego 2019 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-380; -377; -378; -386.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)