Spotkanie informacyjne pn. "Fundusze Europejskie na szkolenia zawodowe dla lubuskich przedsiębiorców i ich pracowników"

Lokalny Punkt Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego zaprasza na spotkanie informacyjne w Gorzowie Wlkp. dotyczące możliwości finansowania szkoleń zawodowych, z których mogą skorzystać lubuscy przedsiębiorcy i ich pracownicy.

O spotkaniu

Spotkanie odbędzie się 04 października 2017 r. w godz. 10:00-13:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim, ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala 216, piętro II).

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe w postaci wydrukowanych prezentacji. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z organizatorem.

Spotkanie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z terenu subregionu gorzowskiego oraz do ich pracowników.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące:

•    Środków na finansowanie usług rozwojowych w ramach Lubuskich Bonów Szkoleniowych.
•    Zasad korzystania, rejestracji i funkcjonalności Bazy Usług Rozwojowych i systemu informatycznego PSF.
•    Możliwości sfinansowania szkoleń zawodowych w ramach projektu „Popyt na certyfikat”.

Więcej informacji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza powyżej „weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 3 października 2017 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 73 90-378; -377; -386; -380;

Serdecznie zapraszamy!

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim

04.10.2017 - 04.10.2017