Spotkanie informacyjne „Mama może wszystko” w Gorzowie Wielkopolskim

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., działający przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne z cyklu „Mama może wszystko”, które odbędzie się 28 listopada 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wielkopolskim.

O spotkaniu

Spotkanie skierowane jest do kobiet powracających na rynek pracy po urlopach macierzyńskich, rodzicielskich czy wychowawczych. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków m.in. na: założenie firmy, staże, podniesienie kompetencji poprzez udział w kursach i szkoleniach. Nie zabraknie także informacji nt. działań skierowanych do mam dzieci w wieku 0-3 lata. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne oraz krajowe środki. Wsparcie unijne dotyczyć będzie Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się 28 listopada 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wlkp.:  Sala Zabaw Acapulco - Centrum Handlowe NOVA PARK, ul. Przemysłowa 2 (pierwsze piętro).

Więcej informacji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza powyżej „weź udział”.

Na zgłoszenia czekamy do 27 listopada 2018 r. Ilość miejsc ograniczona. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim pod numerami telefonów: 95 7390-377; -378; -380; -386.

Serdecznie zapraszamy!

Sala Zabaw Acapulco - Centrum Handlowe NOVA PARK

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)