Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców – Żary

AKTUALIZACJA 25.03.2020

W związku z dalszym rozprzestrzenianiem się koronawirusa i z ograniczeniem zakresu usług do konsultacji telefonicznych i email, Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim pracuje do 10.04.2020 w systemie pracy zdalnej, w związku z czym spotkania, szkolenia i Mobilne Punkty Informacyjne planowane w tym czasie zostają ODWOŁANE!

Aby pozostać z nami w kontakcie zachęcamy do podjęcia kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną (email). Dane kontaktowe znajdują się TUTAJ. Prosimy także śledzić nasz profil Facebook, gdzie pojawiają się aktualne informacje dotyczące pracy naszych punktów. 

-------------------------------------------

Pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców. Spotkanie odbędzie się 31 marca w Żarach.

O spotkaniu

Podczas spotkania omówimy:

  • dofinansowanie na szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu – Lubuskie 2020 (bony rozwojowe) oraz w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój;
  • wsparcie lubuskich przedsiębiorców na rozwoju działalności gospodarczej, w tym m.in. unijne pożyczki dla MŚP;
  • dofinansowanie na opracowanie strategii eksportowej firmy oraz udział w targach i misjach gospodarczych;
  • innowacyjne usługi tj. STEP i Innovation Coach oraz nowe innowacyjne usługi Agencji Rozwoju Regionalnego, skierowane do lubuskich przedsiębiorców.

Wskażemy dokumenty, strony internetowe oraz podmioty, które udzielają wsparcia. Omówimy zasady ubiegania się o dofinansowanie.

Współpracuje z nami Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., realizująca m.in. projekty: „Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim – edycja II”, „Profesjonalizacja usług świadczonych przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. dla lubuskich MMŚP” oraz „Wsparcie MŚP przez Fundusz Funduszy województwa lubuskiego”.

Dla kogo

Spotkania skierowane są do przedsiębiorców z województwa lubuskiego, w szczególności z Żar i okolic.

Kiedy i gdzie

Spotkanie odbędzie się:

  • we wtorek 31 marca 2020 r. od 10:00 do 13:00 w Żarach w siedzibie Urzędu Gminy Żary, aleja Jana Pawła II 6 (sala posiedzeń-pokój 106, I piętro). ODWOŁANE!!!

Jak się zgłosić

Wypełnij formularz „weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 30 marca 2020 r.  Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas – 68 4565-535; -499; -488; -480; -454.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Urząd Gminy Żary, aleja Jana Pawła II 6 (sala posiedzeń-pokój 106, I piętro).

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)