Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców - Słubice, 19.02.2020 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, które odbędzie się 19 lutego 2020 r. w Słubicach.

O spotkaniu

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców.

Podczas spotkania zostaną omówione możliwości uzyskania dofinasowania na szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw udzielane w ramach Programu Regionalnego Lubuskie 2020 (tzw. bony szkoleniowe), jak i w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (program krajowy). Zostaną także przedstawione aktualne możliwości wsparcia lubuskich przedsiębiorców w zakresie rozwoju działalności gospodarczej. Omówione zostaną również możliwości finansowania udziału przedsiębiorców w targach międzynarodowych oraz nowe usługi Agencji Rozwoju Regionalnego skierowane do przedsiębiorców.

Spotkanie odbędzie się:

19 lutego 2020 r. w godzinach od 10:00 - 13:00 w Urzędzie Miejskim w Słubicach, ul. Akademicka 1, sala 233 (II piętro). 

Więcej informacji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w ww. spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza "weź udział". Na zgłoszenia czekamy do 18 lutego 2020 r. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim pod numerem telefonu: 95 7390-386; -380; -378; -377 (dot. spotkania w Gorzowie Wielkopolskim).

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Urząd Miejski w Słubicach, ul. Akademicka 1

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)