Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców – Kostrzyn nad Odrą, 1.4.2020 r.

AKTUALIZACJA 25.03.2020

W związku z dalszym rozprzestrzenianiem się koronawirusa i z ograniczeniem zakresu usług do konsultacji telefonicznych i email, Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim pracuje do 10.04.2020 w systemie pracy zdalnej, w związku z czym spotkania, szkolenia i Mobilne Punkty Informacyjne planowane w tym czasie zostają ODWOŁANE!

Aby pozostać z nami w kontakcie zachęcamy do podjęcia kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną (email). Dane kontaktowe znajdują się TUTAJ. Prosimy także śledzić nasz profil Facebook, gdzie pojawiają się aktualne informacje dotyczące pracy naszych punktów. 

-----------------------------------------------------


O spotkaniu

Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców. Spotkanie odbędzie się w środę 1 kwietnia w Kostrzynie nad Odrą.

Podczas spotkania omówimy:
- dofinansowanie na szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu – Lubuskie 2020 (bony rozwojowe, bony szkoleniowe) oraz w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój;
- wsparcie lubuskich przedsiębiorców na rozwoju działalności gospodarczej, w tym m.in. unijne pożyczki dla MŚP;
- dofinansowanie na opracowanie strategii eksportowej firmy oraz udział w targach i misjach gospodarczych;
- innowacyjne usługi tj. STEP i Innovation Coach oraz nowe innowacyjne usługi Agencji Rozwoju Regionalnego, skierowane do lubuskich przedsiębiorców.
Wskażemy dokumenty, strony internetowe oraz podmioty udzielające wsparcia. Omówimy zasady ubiegania się o dofinansowanie.

Współpracują z nami:
- Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., realizująca m.in. projekty: „Profesjonalizacja usług świadczonych przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. dla lubuskich MMŚP” oraz „Wsparcie MŚP przez Fundusz Funduszy województwa lubuskiego”,
-Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa, realizująca m.in. projekt „Lubuskie Bony Szkoleniowe w subregionie gorzowskim – edycja II”.

Dla kogo

Spotkania skierowane są do przedsiębiorców z województwa lubuskiego, w szczególności z Kostrzyna i okolic.

Kiedy i gdzie

Spotkanie odbędzie się:

  •  w środę 1 kwietnia 2020 r. od 10:00 do 13:00 w Kostrzyńskim Centrum Kultury, ul. gen. Władysława Sikorskiego 34 (sala 35), 66-470 Kostrzyn nad Odrą. ODWOŁANE!!!

Jak się zgłosić

Interesuje Cię spotkanie w Kostrzynie nad Odrą? Kliknij ,,wez udział". Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2020 r.
Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas: 95 7390-377, -380, -386, -378.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

 

Kostrzyńskie Centrum Kultury,

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)