Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców dot. opracowania i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań – Gorzów Wlkp.

W związku ze zbyt małą ilością zgłoszeń informujemy, iż spotkanie zostaje ODWOŁANE! Wszystkie osoby zainteresowane tematem zachęcamy do skorzystania z możliwości konsultacji indywidualnej z pracownikami Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., działający przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne dla lubuskich przedsiębiorców, które odbędzie się w piątek 22 listopada 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wlkp. w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala konferencyjna nr 216, II piętro).

Dla kogo

Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa lubuskiego.

Program spotkania

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków na działalność badawczo-rozwojową, opracowanie i wdrożenie innowacyjnych produktów i usług. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki.

Miejsce spotkania

Spotkanie odbędzie się 22 listopada 2019 r. w gofz. od 10.00 do 13.00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzówie Wlkp. przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala 216, II piętro)


Więcej informacji

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza powyżej „Weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 21 listopada 2019 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-380; -377; -378; -386.

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp., ul. gen. Władysława Sikorskiego 107

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)