Spotkanie informacyjne dla osób zakładających działalność gospodarczą - Międzyrzecz

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. działający przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyje dotyczące zakładania działalności gospodarczej, które odbędzie się w poniedziałek 4 marca 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Międzyrzeczu.

O spotkaniu

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na uruchomienie własnego biznesu. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki. Spotkanie kierowane jest do osób fizycznych planujących założenie własnej działalności gospodarczej.

Spotkanie odbędzie się 4 marca 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Międzyrzeczu w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy (sala pośrednictwa pracy, parter), pl. Powstańców Wielkopolskich 1.

Więcej informacji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza powyżej „weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 3 marca 2019 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-377; -378; -380; -386.

Serdecznie zapraszamy!

Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)