Spotkanie informacyjne dla osób fizycznych dotyczące podnoszenia kompetencji i kwalifikacji – Gorzów Wielkopolski

 

UWAGA!!! Z powodu braku frekwencji spotkanie zostało odwołane. Osoby zainteresowane zapraszamy na konsultacje indywidualne do Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia na podniesienie kompetencji i kwalifikacji przez osoby dorosłe, które odbędzie się 27 kwietnia 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wielkopolskim.

O spotkaniu

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości skorzystania m.in. z kursów i szkoleń językowych, komputerowych, zawodowych, współfinansowanych ze środków unijnych. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki. Spotkanie kierowane jest do osób fizycznych chcących podnieść lub pozyskać nowe kompetencje lub kwalifikacje.

Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wielkopolskim w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta, ul. Władysława Sikorskiego 107 (sala konferencyjna nr 216, piętro 2).

Więcej informacji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza powyżej „weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 26 kwietnia 2018 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-380; -377; -386; -378.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim

27.04.2018 - 27.04.2018