Spotkania informacyjne dla organizacji pozarządowych – Wschowa

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, który działa w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, we współpracy z Departamentem Infrastruktury Społecznej, zaprasza na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się 22 stycznia 2020 r. we Wschowie.

O spotkaniu

Spotkanie skierowane jest do organizacji pozarządowych oraz innych organizacji pożytku publicznego.

Podczas spotkania przekażemy informacje dotyczące możliwości wsparcia działań realizowanych przez organizacje pozarządowe zarówno z funduszy europejskich, jak i krajowych. Omówimy warunki przyznania wsparcia, wskażemy dokumenty i dedykowane strony internetowe Ponadto spotkania z przedstawicielami podmiotów III sektora dotyczyć będą wdrożenia Generatora eNGO, wykorzystywanego do pisania wniosków w ramach otwartych konkursów ofert ogłaszanych przez Samorząd Województwa Lubuskiego.

Spotkanie odbędzie się:

22 stycznia 2020 r. w godzinach 13:00 – 15:30 w Starostwie Powiatowym we Wschowie, plac kosynierów 1c, 67-400 Wschowa.

Więcej informacji

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza "weź udział". Na zgłoszenia czekamy do 21 stycznia 2020 r. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Zielonej Górze pod numerami telefonów: 68 4565-535; -499; -488; -480; -454.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

Starostwo Powiatowe we Wschowie, plac Kosynierów 1, 67-100

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)