Przejdź do komentarzy

ROZPOCZĄŁ SIĘ NABÓR PRZEDSIĘBIORCÓW Z BRANŻY TURYSTYCZNEJ NA UDZIAŁ W TARGACH TURYSTYCZNYCH

obrazekDepartament Przedsiębiorczości i Strategii Marki realizuje projekt pn.: „Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację kampanii promocyjnej sektora turystycznego o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz targów turystycznych" realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020, Osi Priorytetowej 1 Gospodarka i innowacje, Działania 1.4 Promocja regionu i umiędzynarodowienie sektora MŚP, Poddziałania 1.4.1. Promocja regionu i umiędzynarodowienie sektora MŚP - projekty realizowane poza formułą ZIT.

W ramach projektu planuje się zorganizować udział przedsiębiorców  z branży turystycznej w następujących targach turystycznych:

  • Targi Regionów i Produktów Turystycznych „TOUR SALON” w Poznaniu w terminie od 14 do 16 lutego 2020 roku;
  • Ferien & Freizeitmesse w Cottbus (Niemcy) w terminie od 14 do 16 lutego 2020 roku;
  • Międzynarodowe Targi Turystyczne (MTT) we Wrocławiu w terminie od 28 lutego do 1 marca 2020 roku;
  • ITB Berlin (Internationale Tourismus-Börse) w Berlinie (Niemcy) w terminie od 4 do 8 marca 2020 roku;
  • Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO w Krakowie w terminie od 4 do 6 listopada 2020 roku.

Formularze zgłoszeniowe na targi, a także zasady dofinansowania i warunki udziału znajdują się na stronie www.targi.lubuskie.pl

Każde przedsiębiorstwo (MŚP) może wziąć udział tylko w jednej z Imprez Targowych. O udziale w Imprezie Targowej decyduje kolejność kompletnych zgłoszeń, tj. Formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami.