Przejdź do komentarzy

Pochwal się swoim projektem - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

obrazek VII edycja ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) w tym roku odbędzie się pod koniec września . Tym razem jednak, w zupełnie zmienionej formule – wyłącznie online.
Na dedykowanej wydarzeniu stronie internetowej pojawią się wirtualne spacery, szkolenia online, webinaria, filmy promocyjne.

Jak co roku, zależy nam, żeby nasz region pochwalił się umiejętnym wykorzystaniem środków europejskich i pokazał, jak lubuskie pięknieje dzięki Funduszom Europejskim. Dlatego właśnie zachęcamy wszystkich beneficjentów do przyłączenia się do tegorocznych DOFE.

Aby zgłosić udział w akcji, należy przekazać materiał video/prezentacje ukazującą realizowany projekt lub zmiany, które dokonały się w wyniku jego realizacji. Mogą być to materiały, które posiadacie w swoich zasobach lub takie, które przygotowane zostaną specjalnie na potrzeby akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Docelowo trafią one na stronę internetową dedykowaną wydarzeniu - dniotwarte.eu.

Zachęcamy do włączenia się do akcji i kontakt z Wydziałem Informacji i Promocji w Departamencie Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym UMWL – email: info@rpo.lubuskie.pl lub telefonicznie pod nr telefonu: 68 456 51 51.

Pochwal się swoim projektem i wspólnie pokażmy jak lubuskie pięknieje dzięki Funduszom Europejskim!