Mobilne Punkty Informacyjne w Torzymiu i w Pszczewie

AKTUALIZACJA 25.03.2020

W związku z dalszym rozprzestrzenianiem się koronawirusa i z ograniczeniem zakresu usług do konsultacji telefonicznych i email, Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim pracuje do 10.04.2020 w systemie pracy zdalnej, w związku z czym spotkania, szkolenia i Mobilne Punkty Informacyjne planowane w tym czasie zostają ODWOŁANE!

Aby pozostać z nami w kontakcie zachęcamy do podjęcia kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną (email). Dane kontaktowe znajdują się TUTAJ. Prosimy także śledzić nasz profil Facebook, gdzie pojawiają się aktualne informacje dotyczące pracy naszych punktów. 

-----------------------------------------------------

Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., zapraszają na bezpłatne konsultacje. Będzie to okazja do rozmów ze specjalistą na temat wsparcia m.in. na założenie firmy lub jej rozwój. Dla organizacji pozarządowych i gmin to szansa na przegląd aktualnych konkursów na dofinansowanie ich projektów. Ponadto każdy chętny dowie się o bezpłatnych projektach, w których może uczestniczyć.

Konsultacje odbędą się 30 marca 2020 r.:

  • w godz. od 8.30 do 11.00, Urząd Miejski w Trzcielu, ul. Poznańska 22, 66-320 Trzciel; ODWOŁANE!!!
  • w godz. od 11.30 do 14.00, Urząd Gminy Pszczew, ul. Rynek 13, 66-330 Pszczew. ODWOŁANE!!!

Szczegółowe informacje na temat konsultacji:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp.
ul. Władysława Sikorskiego, pokój nr 115
tel. 95 7390-377, -378, -380, -386;
e-mail: lpi@lubuskie.pl

Serdecznie zapraszamy

Urząd Miejski w Trzcielu, ul. Poznańska 22

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)

Urząd Gminy Pszczew, ul. Rynek 13

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)