Mobilne Punkty Informacyjne w Strzelcach Krajeńskich i w Dobiegniewie

AKTUALIZACJA 25.03.2020

W związku z dalszym rozprzestrzenianiem się koronawirusa i z ograniczeniem zakresu usług do konsultacji telefonicznych i email, Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim pracuje do 10.04.2020 w systemie pracy zdalnej, w związku z czym spotkania, szkolenia i Mobilne Punkty Informacyjne planowane w tym czasie zostają ODWOŁANE!

Aby pozostać z nami w kontakcie zachęcamy do podjęcia kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną (email). Dane kontaktowe znajdują się TUTAJ. Prosimy także śledzić nasz profil Facebook, gdzie pojawiają się aktualne informacje dotyczące pracy naszych punktów. 

-------------------------------------------------

Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., zapraszają na bezpłatne konsultacje. Będzie to okazja do rozmów ze specjalistą na temat wsparcia m.in. na założenie firmy lub jej rozwój. Dla organizacji pozarządowych i gmin to szansa na przegląd aktualnych konkursów na dofinansowanie ich projektów. Ponadto każdy chętny dowie się o bezpłatnych projektach, w których może uczestniczyć.

Konsultacje odbędą się 31 marca 2020 r.:

  • w godz. od 9.30 do 12.00, Punkt Informacji Turystycznej, ul. Katedralna 15, 66-500 Strzelce Krajeńskie; ODWOŁANE!!!
  • w godz. od 12.30 do 15.00, Urząd Miejski w Dobiegniewie, ul. Obrońców Pokoju 24, 66-520 Dobiegniew. ODWOŁANE!!!

Szczegółowe informacje na temat konsultacji:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp.
ul. Władysława Sikorskiego, pokój nr 115
tel. 95 7390-377, -378, -380, -386;
e-mail: lpi@lubuskie.pl

Serdecznie zapraszamy

Punkt Informacji Turystycznej, ul. Katedralna 15

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)

Urząd Miejski w Dobiegniewie, ul. Obrońców Pokoju 24

$dateUtil.getDate($trm.getFromDate(), "dd.MM.yyyy", $locale) - $dateUtil.getDate($trm.getToDate(), "dd.MM.yyyy", $locale)