Przejdź do komentarzy

Konferencja pt. Zielone inwestycje w PPP, Warszawa, 21.06.2022 r.

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zaprasza do udziału w konferencji „Zielone Inwestycje w PPP”, która odbędzie się 21 czerwca 2022 r. w Warszawie.

Konferencja „Zielone inwestycje w PPP” odbędzie się 21 czerwca 2022 r. w godz. 9:00-13:40 w siedzibie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej przy ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie.

Jest to cykliczne wydarzenie, na którym w gronie ekspertów i praktyków, przedstawicieli administracji publicznej i sektora prywatnego organizatorzy rozmawiają z osobami uczestniczącymi o tym, czym jest partnerstwo publiczno-prywatne, jakie korzyści płyną z realizacji inwestycji w tej formule i z jakimi wyzwaniami będziemy musieli się jeszcze zmierzyć.

Podczas tegorocznej konferencji rozmawowy będą m.in. dotyczyć:

  • finansowania projektów PPP – jakie są perspektywy w obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej;
  • właściwego zarządzania  inwestycjami PPP;
  • zielonych inwestycjach w PPP w Europie;
  • projektów hybrydowych;
  • stanu rynku PPP w Polsce i Europie;
  • wyzwaniań, jakie stoją przed partnerstwem publiczno-prywatnym w Polsce.

 

Tegoroczne wydarzenie będzie miało charakter otwarty dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego, które zgłoszą chęć udziału, w tym m.in. przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, administracji rządowej i sektora prywatnego.

Stacjonarna forma spotkania pozwoli, pierwszy raz po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, na bezcenne osobiste kontakty, wymianę doświadczeń i podglądów.

W trosce o bezpieczeństwo naszych gości, podczas konferencji zostanie zachowany wymagany przepisami reżim sanitarny. Wydarzenie będzie również transmitowane on-line.

Zapraszamy! Wydarzenie bezpłatne!

Formularz rejestracyjny

Ramowa Agenda konferencji PPP