Konferencja „Lubuskie Bony Rozwojowe - szansą rozwoju Twoich pracowników”

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze, zaprasza na konferencję otwierającą projekt w ramach działania 6.5 RPO Lubuskie – 2020 pn.: „Lubuskie Bony Rozwojowe
w subregionie zielonogórskim”
.

Projekt polega na dofinansowaniu usług szkoleniowych i doradczych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw za pomocą bonów rozwojowych.

Konferencja odbędzie się w dniu 6 września 2017 roku, w godz. 10.00 – 13.00, w Parku Naukowo Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego, Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii Zielona Góra – Nowy Kisielin, ul. Wysockiego 2.

W trakcie konferencji zaprezentowane zostanie jak sięgnąć po Lubuskie Bony Rozwojowe i uzyskać wsparcie finansowe, jak zarejestrować się w Bazie Usług Rozwojowych oraz jak rozwijać potencjał kadrowy lubuskich firm. Podczas spotkania swoją ofertę przedstawią instytucje świadczące usługi szkoleniowe i doradcze, posiadające akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z indywidualnych konsultacji i dowiedzieć się w jaki sposób może ubiegać się o dofinansowanie.

Do udziału w konferencji zapraszamy przede wszystkim przedsiębiorców, instytucje otoczenia biznesu oraz firmy szkoleniowe i doradcze z subregionu zielonogórskiego.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji do dnia 4 września 2017 roku: pod nr tel. 68 327 05 04,  lub mailem: agencja@region.zgora.pl.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Park Naukowo Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego, Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii Zielona Góra – Nowy Kisielin, ul. Wysockiego 2

06.09.2017 - 06.09.2017