Przejdź do komentarzy

Konferencja inaugurująca program Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027

obrazek

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w uroczystej konferencji inaugurującej program Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027, która odbędzie się 23 stycznia br., w godz. 14.00-17.00 w budynku byłego Kościoła Ewangelickiego – Schonaichianum – Centrum Historyczno-Kulturalne w Bytomiu Odrzańskim.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do odpowiedzi na pytanie jaki wpływ na województwo lubuskie powinny mieć Fundusze Europejskie, a także umożliwi wymianę doświadczeń z dotychczas prowadzonych w regionie działań współfinansowanych ze środków europejskich, aby móc wskazać dobre praktyki oraz uniknąć błędów w nowej perspektywie.

Wydarzenie związane z otwarciem nowego programu jest wielkim świętem Funduszy Europejskich i całego regionu lubuskiego, które stanowi jednocześnie podsumowanie kilkumiesięcznych negocjacji samorządu województwa z Komisją Europejską oraz stroną rządową.

Wydarzenie ma charakter otwarty, jednakże liczba miejsc jest ograniczona, a uczestnictwo możliwe jedynie po wcześniejszej rejestracji za pomocą poniższego formularza:

https://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=471903

 

Program konferencjiobrazek

Mapa miejsc parkingowych

#FunduszeUE #UEdlaLubuskiego #UE #PomocUE