„Nowe zasady finansowania szkoleń dla przedsiębiorstw w województwie lubuskim” – spotkanie informacyjne w Gorzowie Wielkopolskim 11.10.2016 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkania informacyjne dotyczące nowych zasad finansowania szkoleń dla przedsiębiorstw w województwie lubuskim, które odbędzie się w dniu 11 października 2016 r. w Gorzowie Wielkopolskim.

O spotkaniu

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno potencjalnych operatorów, firmy szkoleniowe, jak i przedsiębiorców.

Podczas spotkań przekazane zostaną informacje dotyczące wdrażania Podmiotowego Systemu Finansowania (PSF) usług rozwojowych w województwie lubuskim w ramach RPO – Lubuskie 2020. Tematem przewodnim będzie podsumowanie konsultacji społecznych dotyczących dokumentu zawierającego opis systemu wdrażania PSF w regionie. Podczas spotkania zostanie omówiona także procedura związana z dofinansowaniem usług rozwojowych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Ponadto przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości omówią zasady funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych (BUR), w tym Regulaminu Bazy, który znajduje się na stronie http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/informacje-o-portalu/regulamin. Podmioty zarejestrowane w BUR będą jedynymi dostawcami usług o charakterze szkoleniowym i doradczym świadczonych na rzecz przedsiębiorców i ich pracowników w ramach projektu.

Spotkanie odbędą się 11 października 2016 r. w godzinach 10:00 – 13:00.

Miejsce spotkania:

  • Gorzów Wielkopolski: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta, ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala 216, piętro II).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu w Gorzowie Wlkp. prosimy o wypełnienie formularza powyżej "weź udział". Na zgłoszenia czekamy w dniach od 3 października 2016 r. do 10 października 2016 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim, działającym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego pod numerem telefonu: 95 7390-386; -380; -378; -377 (dot. spotkania w Gorzowie Wielkopolskim).

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe w postaci wydrukowanych prezentacji. Podczas spotkań zostanie zapewniony poczęstunek dla uczestników.

Serdecznie zapraszamy!

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim

11.10.2016 - 11.10.2016