Skip to Content

Wspólnie można więcej

Trwa najpiękniejszy festiwal świata - Pol’and’Rock Festival. Dzięki niemu każdego roku województwo lubuskie pokazuje swoją różnorodność otwartość i tolerancję. Wizyta w Kostrzynie nad Odrą to świetna okazja, aby wspólnie z uczestnikami festiwalu pokazać, że siła tkwi w jedności i solidarności. Z tej możliwości skorzystał członek zarządu województwa  Marcin Jabłoński, który odwiedził festiwalowe pole.

- Nigdzie nie ma tyle pozytywnej energi, co na Pol'and'Rock Festival w województwie lubuskim. Jeśli tym razem nie mogliście przyjechać, pomyślcie o tym w przyszłości. Serdecznie zapraszamy - mówił członek zarządu Marcin Jabłoński, który odwiedził lubuską strefę.

Piątek to drugi dzień festiwalu, który każdego roku przyciąga setki tysięcy osób z całego świata. Ta tradycyjna już impreza odbywa się z udziałem samorządu województwa. Urząd Marszałkowski zaprasza Lubuszan i gości z różnych stron świata do specjalnie przygotowanej strefy.

„Stacja Lubuskie” oferuje wiele nietuzinkowych atrakcji. To tutaj można wsiąść do pociągów m.in.: wolności, ekologii i relaksu. Pokazujemy również innowacyjną stronę naszego regionu. Spragnionych ruchu zapraszamy do kącika aktywności. Znanazł się w nim namiot promujący Regionalny Program Operacyjny Lubuskie 2020, a w nim działania, które od lat cieszą się dużą popularnością wśród woodstockowiczów: gry plenerowe, festiwalowa poczta, tatuaże oraz pieczątka-pamiątka.

Przypomnijmy, że to już 25. edycja festiwalu na Ziemi Lubuskiej.