Przejdź do komentarzy

Zmiana formularzy Biznes Planu dla Konkursu Nr RPLB.01.05.01-IZ.00-08-K01/16

Szanowni Państwo,
W związku z pojawiającymi się niedogodnościami przy wydruku wypełnionych formularzy Biznes Planów oraz błędu w formule (w arkuszu "część 2", wiersz 23) w dokumentacji konkursu Nr RPLB.01.05.01-IZ.00-08-K01/16, w dokumentacji zamieszczone zostały ich poprawione wersje.

  1. W celu wygodniejszego drukowania arkusze zostały rozgrupowane (dotyczy tylko wersji w formacie *.xlsx ). Jeżeli nie chcą Państwo rozpoczynać pracy z arkuszem od nowa należy samodzielnie we wcześniejszych wersjach Biznes Planu zawęzić obszar drukowania w arkuszu Informacje tak, aby nie obejmował on zbędnych stron. Ponadto aby uniknąć dalszego kopiowania liczb z arkuszy 1 i 2 do arkusza Informacje należy rozgrupować wszystkie arkusze tj.  po otwarciu dokumentu, należy kursor myszy ustawić na nazwie arkusza Informacje, kliknąć prawym przyciskiem myszy i zaznaczyć opcję Rozgrupuj arkusze.

  2.  Zmieniono formułę w arkuszu "część 2", wiersz 23 tak, aby koszty pieniężne (wiersz 21) zliczane były prawidłowo (ze znakiem minus), a nie jak dotychczas ze znakiem plus.

Dokumentacja konkursu dostępna TUTAJ