Przejdź do komentarzy

Start serwisu internetowego RPO-Lubuskie 2020

23.04.2015 r. ruszył serwis internetowy Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020. Ma on stanowić platformę wiedzy dla wszystkich osób i instytucji zainteresowanych korzystaniem z Funduszy Europejskich. Adresowany jest on zarówno do podmiotów pragnących pozyskiwać środki w ramach RPO – Lubuskie 2020, jak i mieszkańców zainteresowanych uczestnictwem w projektach unijnych.

Na stronie można m.in.: zapoznać się z dokumentami programowymi, dowiedzieć się o planowanych szkoleniach i spotkaniach informacyjnych. Bazując na doświadczeniach perspektywy finansowej 2007-2013, powstał przejrzysty szablon graficzny, ułatwiający poruszanie się po serwisie.

 

Zapraszamy na: www.rpo.lubuskie.pl

W dalszym ciągu informacje dotyczące Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013 będą zamieszczane na stronie www.lrpo.lubuskie.pl, natomiast treści poświęcone Programowi Operacyjnemu Kapitał Ludzki na stronie www.efs.lubuskie.pl

 

PRZEWODNIK PO STRONIE

 

Skorzystaj

Tutaj dowiesz się jak skorzystać ze wsparcia RPO-Lubuskie 2020 oraz w jaki sposób zamienić swój pomysł w projekt. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki, która pomoże Ci znaleźć dofinansowanie oraz ogłoszenie o naborze. Znajdziesz tutaj również wzory dokumentów potrzebne przy aplikowaniu o środki unijne.

 

Realizuję projekt

W tej zakładce poznasz obowiązki, które będziesz musiał wypełnić po otrzymaniu dotacji. Dowiesz się jak podpisać umowę o dofinansowanie projektu, kiedy i jakie wnioski składać, jak dokonywać zmian w projekcie. Informacje zawarte w tej zakładce pomogą Ci również przygotować się do kontroli projektu.

 

O programie

W tej części serwisu znajdują się informacje dotyczące programu i instytucji, które go realizują. Dowiedz się, jakie projekty są realizowane w regionie i poznaj ich efekty. Znajdziesz tutaj terminy oraz miejsca szkoleń i konferencji związanych z wdrażaniem i rozliczaniem projektów oraz pobierzesz praktyczne poradniki i publikacje.

 

Wiadomości

Wszystkie aktualności związane z realizacją RPO-Lubuskie 2020 będą zamieszczane w tej zakładce. Chcesz być na bieżąco? Sprawdzaj wiadomości i dowiaduj się na www.rpo.lubuskie.pl.

 

Punkty informacyjne

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, chciałbyś bezpośrednio porozmawiać i poradzić się w sprawie aplikowania o pieniądze unijne lub na temat możliwości wzięcia udziału w projekcie, możesz zrobić to kontaktując się z Punktem Informacyjnym. Tutaj znajdziesz wszystkie dane teleadresowe.