Przejdź do komentarzy

Weź udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 7 do 10 maja 2015 r. w całym regionie odbędą się imprezy prezentujące pomysły zrealizowane dzięki Funduszom Europejskim.

Po raz kolejny chcemy pokazać projekty nie tylko te największe, ale i te, o których na co dzień nie mamy pojęcia. Dni Otwarte Funduszy Europejskich dadzą możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc, do których normalnie nie możemy wejść lub należy je zwiedzać tylko z przewodnikiem.

W naszym regionie będzie czekać na Państwa 40 atrakcji. Będzie można zobaczyć jak działa podniebna karetka, zostać strażakiem, odkryć bibliotekę XXI-wieku czy poprzez rodzinne eksperymenty poznać tajniki nauki. Dodatkowo Beneficjenci Funduszy Europejskich przygotowali dla Lubuszan wiele zniżek wstępu czy atrakcji sportowych.

Na stronie internetowej www.dniotwarte.eu znajdą Państwo informacje o wszystkich Dniach Otwartych organizowanych w naszym regionie wraz z opisem przygotowanych atrakcji:

  • programem,
  • godzinami otwarcia,
  • mapką dojazdu.